Znajdujesz się na stronie: Home » Medycyna » Domowe sposoby

Domowe sposoby

Czy można leczyć się bez łykania setek tabletek? Czy istnieją leki, które pomagają, nie szkodząc zarazem na coś innego? Odpowiedź brzmi: "TAK". To domowe sposoby na zwalczanie przeziębień, i towarzyszących im objawów oraz innych chorób, z którymi jesteśmy sobie w stanie poradzić bez specjalistycznej wiedzy medycznej. Przecież nie "latamy" do lekarza z każdym lekkim przeziębieniem, bo poprostu nie mamy na to czasu. Zapraszamy do zapoznania się z przepisami na domowe sposoby walki z chorobą.

Gdybyśmy za każdym razem, gdy kupujemy drogie leki w aptece, początkowo spróbowali wyleczyć się sami, korzystając ze sprawdzonych przepisów na domowe sposoby walki z przeziębieniem, grypą, katarem, kaszlem, wpłyneło by to pozytywnie nie tylko na nasze zdrowie (nie psujemy sobie wątroby chemicznymi lekami) ale też zostanie nam więcej pieniędzy w portfelu na przyjemności.

 

Zapoznaj się z najlepszymi domowymi sposobami na:
Newslatter

Powiadomienie o nowościach

Czy wiesz że...?

» Po ciężkim posiłku

Po ciężkim posiłku dobrze jest wypić filiżankę espresso. Obecność kofeiny w żołądku pobudza go do wydzielania gastryny...

» Likopen

Likopen - to przeciwutleniacz, chroniący nasz organizm przed nowotworami, zawałem serca. Obniża poziom szkodliwego cholesterolu oraz przyśpiesza gojenie ran. Jego źródłem są czerwone warzywa.