Znajdujesz się na stronie: Home » FORUM

Forum o zdrowiu « dolegliwości, ciąża i macieżyństwo, zdrowie i uroda

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Jak sprawdzić czy jest jajeczkowanie?
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 1
TEMAT: Jak sprawdzić czy jest jajeczkowanie?
Jak sprawdzić czy jest jajeczkowanie? 3 Lata, 1 Miesiąc temu Ocena: 0
Mam problem z miesiączką, ostatnio mój cykl trwał ok. 37 dni, jak byłam u ginekologa to powiedział, że wszystko jest przygotowane do okresu tylko brakuje "bodźca". Czy któraś z Was miała podobny problem?

Jeszcze jedno pytanie, czy sama mogę sprawdzić kiedy mam jajeczkowanie?
mannia
zielony nowicjusz
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Możliwość korzystana z forum dostępne dla zarejestrowanych użytkowników - Załóż konto

Odpowiedź:Jak sprawdzić czy jest jajeczkowanie? 3 Lata temu Ocena: 0
Miałam dokładnie tak samo. Wszystko było prawidłowo przygotowane tylko brak impulsu do miesiączki. Miałam tak po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Trwało to rok czasu. Brałam luteinę, żeby unormować cykl, bo inaczej trwał po 50 parę dni. Brałam ją 6 miesięcy. Po odstawieniu znowu nie było nic. Lekarz zastanawiał się, czy w ogóle jest jajeczkowanie. A potem w 30 którymś dniu przyszła miesiączka, a w następnym miesiącu już byłam w ciąży Zakończyło się więc dobrze Jajeczkowanie możesz sprawdzić będąc u lekarza ginekologa między chyba 12 a 15 dniem, jeśli przegapisz (u mnie tak było) już nie można tego stwierdzić, albo kupując testy owulacyjne w aptece.
karusia
zdrowy forumowicz
graphgraph
Możliwość korzystana z forum dostępne dla zarejestrowanych użytkowników - Załóż konto

Odpowiedź:Jak sprawdzić czy jest jajeczkowanie? 3 Lata temu Ocena: 0
ja po odstawieniu tabletek cykle mialam dokladnie takie jak podczas brania

A jajeczkowanie mozna poznac po wydzielinie z pochwy... przeciez jakas na pewno masz
W trakcie jajeczkowania jest to galaretka taka przezroczysta... wydaje mi sieze nie sposobprzeoczyc bo podcierajac sie po siku lapiesz te galaretke na paier toaletowy... albo widac ja na majtkach:-)
JolaKa
zielony nowicjusz
graphgraph

Idź na góręStrona: 1