Znajdujesz się na stronie: Home » FORUM

Forum o zdrowiu « dolegliwości, ciąża i macieżyństwo, zdrowie i uroda

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Roztwór soli morskiej.
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 1
TEMAT: Roztwór soli morskiej.
Roztwór soli morskiej. 2 Lata, 8 Miesiące temu Ocena: 0
Od pewnego czasu zamiast kropli do nosa, stosuje roztwór soli morskiej. Nie podrażnia błony śluzowej, nie przesusza, można go stosować tak często jak tylko jest potrzeba. Ostatni skusiłam się na produkt innej firmy i na opakowaniu jest informacja: roztwór hipertoniczny. Nigdzie na ulotce nie mogę znaleźć wyjaśnienia czym różni się od roztworu hipotonicznego, który używałam do tej pory. Czy ktoś wie jaka jest różnica?
iga87
zdrowy forumowicz
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Możliwość korzystana z forum dostępne dla zarejestrowanych użytkowników - Załóż konto

Odpowiedź:Roztwór soli morskiej. 2 Lata, 7 Miesiące temu Ocena: 0
Iga87, roztwór hipertoniczny zawiera wyższe stężenie NaCl. Dzięki temu nie tylko przepłukuje i nawilża błonę śluzową nosa, ale dodatkowo udrażnia i zmniejsza obrzęk. Doskonały m.in. przy zapaleniu zatok, czy po prostu katarze jako alternatywa dla wszystkich kropli, które zawierają to samo (albo xylo- albo oxymetazolinę).
karusia
zdrowy forumowicz
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Możliwość korzystana z forum dostępne dla zarejestrowanych użytkowników - Załóż konto

Odpowiedź:Roztwór soli morskiej. 2 Lata, 5 Miesiące temu  
Sama doceniłam niedawno roztwór soli. Fantastycznie oczyszcza i nawilża śluzówkę nosa. Pomocny przy katarze i nie tylko, teraz w suchym powietrzu stosuję wodę morską.
babol

Idź na góręStrona: 1